Potřebujete poradit? Volejte +420 724 325 894
Zobrazit další články
3. 4. 2017

Máme nový e-shop - přijďte si pro maso online!

Novinky

Tak je to tu. Pilně jsme se chystali a s radostí vyhlašujeme do světa, že brány našeho nového
e-shopu jsou otevřeny. Račte vstoupit. Máme tu pro vás doslova přehlídku dobrot, stačí prolistovat, vybrat a objednat. No a pak si na nich pochutnat. Třeba s rodinou nebo přáteli.

Co vás čeká? Pohodlné prostředí, ve kterém se lehce vyznáte. Všechno je jednoduché a srozumitelné. Nakupovat můžete hovězí, vepřové, zvěřinu, uzeniny, jihoamerická masa i další výrobky, které jste si u nás oblíbili.

Pokud nejste experti na maso, mrkněte na naše interaktivní zvířátko. Popisy částí masa i technik najdete také ve slovníčku. Stejně tak chystáme mnoho nápověd, jak to či ono maso zajímavě upravit. V tom vám kromě jiného budou pomáhat naši dva rozumbradové - prasátko Pepa a býček Rufus.

Až zadáte žádaný termín, potvrdíme vám ho, nebo nabídneme jiný nejbližší možný. O všem vás budeme informovat. O e-shop se stará v liberecké centrále usměvavá Jaru, která se snaží vše co nejrychleji odbavit. Můžete se na ni s důvěrou obracet i pokud máte specifické požadavky. Bude-li to možné, určitě se pokusíme vám vyjít vstříc. Jak postupovat při nákupu? Podívejte se na průběh objednávky.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře a také abyste u nás našli užitečné tipy. Nejde jenom
o pořízení masa, ale také posedlost vařením. Proto jsme zároveň připravili SelaVita Academy
, kde můžete čerpat rady například od vynikajícího a sympatického šéfkuchaře Miroslava Grusze. Jeho gastronomickou cestu jsme zmapovali zde. Kromě toho pro vás také budeme hledat vychytané recepty. Jednou větou: Jde nám o společnou radost!

Povězte nám, jak se vám u nás líbí. Pokud máte jakékoli podněty, pošlete nám je e-mailem na selavita@selavita.cz nebo se o nich zmiňte na našem Facebooku.

Těšíme se na vás!